Ensar Organizasyon 3 Ensar Organizasyon 2 Ensar Organizasyon

Ensar Organizasyon

Dini Düğün Organizasyonları

Hizmetlerimiz | Ensar Organizasyon | 0546 787 27 03

Hizmetlerimiz

İşte burada ENSAR ORGANİZASYON olarak biz devreye giriyoruz ve dinimize uygun, bütçenize uygun sevilen sanatçıların refakatinde semazenler eşliğinde ilahi ve ezgilerle unutamayacağınız ve bitmesini istemeyeceğiniz bir düğün programı hazırlamayı teklif ediyoruz!Dini Düğün Organizasyonlarınızda Bizi Aramadan Karar Vermeyin!


Örnek Program Akışımız

1) Açılış Konuşması

2) Kur' an - ı Kerim Tilaveti

3) Kur' an ve Sünnet Üzere Evlilik Sohbeti

4) Sanatçımızdan Canlı İlahi ve Ezgiler

5) İlahiler Eşliğinde Sema Gösterisi

6) Hediyeleşme (Takı Töreni)

7) Kısa Tiyatro Gösterileri

8) Kapanış Duası ve Kapanış. Programlarımızın içeriği sizlerin isteğine göre düzenlenecektir.

Müşterimiz Ne Dediler ?

Selamun Aleyküm Hüseyin bey tekirda vakıflardan emre ben memnuniyetimi dile getirme gereksimi duydum dügün sonrası görüşemedik sizinle... herşey çok güzeldi ekip harikaydı çevreme hiç tereddüt etmeden sizi canı gönülden tavsiye edeceyimi bilin ben bile oglumun sünnet merasiminin bukadar güzel ve zevkli olacanı ummamıştım emekleriniz için çok çok teşekkür ederim yolunuz düşerse sizi ve ekibinizi misafir etmek isterim allaha emanet olun başarılar dilerim...

emre çifci

Her şey harikaydı yeni çeri, taht ilahiler ve samazen gösterisi herkesi mest etti. İlahı ve ezğileriniz için ve düğünümüze renk taktığınız için sizlere minnettarın emekleriniz için çok çok teşekkür ederiz.

Muhammed Eren Sünnet Düğünü

Size ve çalışma arkadaşlarınıza çok teşekkür ederiz. Düğünümüz çok güzel oldu. İyi kide sizinle çalışmısız. Başarılarınızın devamını dileriz. Çevreme de sizleri tavsiye edeceğiz.

Fatih & Merve

Bizim için bu geceyi unutulmaz kıldığınız için çok teşekkür ederiz. Her şey harikaydı size ve ekibinize emeklerinizden dolayı kendim ve eşim adına teşekkür ederim.

Musa & Fatma

 

Hüseyin Nazlım (video)

 

Sosyal mecralarımız