Ensar Organizasyon 3 Ensar Organizasyon 2 Ensar Organizasyon

Ensar Organizasyon

Dini Düğün Organizasyonları

Hakkımızda | Ensar Organizasyon | 0546 787 27 03

Hakkımızda

Son yıllarda toplumların yaşadığı dini yöneliş bugün artık açıkça görülen bir gerçektir. Yapılan araştırmalar, düzenlenen kamuoyu yoklamaları dinin insanların hayatında çok önemli bir yer tuttuğunu, eskiye kıyasla çok daha fazla insanın dini değerlere önem vermeye başladığını ve maneviyata yöneldiğini göstermektedir… Toplumumuzda yaşanan dini bilinçlenme, hayatımızın her anına girmeye başladı. BU DEĞİŞİME PARALEL OLARAK insanımız özel günlerini maneviyata uygun bir şekilde yapmaya çalışıyor ve bizlerde bu yönelişe katkı sağlamak adına organizasyonlarımız da DİNİMİZE UYGUN PROGRAMLARIMIZLA hizmet vermeye çalışıyoruz…


REFERANSLARIMIZ

* AKP kutlu dogum kongre ve şenlik RAMAZAN programları

* SP kutlu dugum mekkenin fetih konserleri  kongre ve şenlik RAMAZAN programları

*MHP RAMAZAN çadır programları ve özelgecelerindeki programları

*CHP.tekirdag belediyediyesi RAMAZAN programları

* ilçe belediyelerinin RAMAZAN çadır programları

* Özel vakıf ve derneklerin özel gün ve gece programları

* Özel vakıf ve derneklerin kongre ve piknik uygulamaları

* İstanbul ve Anadolu'nun seçkin salonlarında katıldığımız özel programlar

* Çeşitli radyoların konser ve konferans organizasyonlarını başarı ile gerçekleştirdik

Müşterimiz Ne Dediler ?

Selamun Aleyküm Hüseyin bey tekirda vakıflardan emre ben memnuniyetimi dile getirme gereksimi duydum dügün sonrası görüşemedik sizinle... herşey çok güzeldi ekip harikaydı çevreme hiç tereddüt etmeden sizi canı gönülden tavsiye edeceyimi bilin ben bile oglumun sünnet merasiminin bukadar güzel ve zevkli olacanı ummamıştım emekleriniz için çok çok teşekkür ederim yolunuz düşerse sizi ve ekibinizi misafir etmek isterim allaha emanet olun başarılar dilerim...

emre çifci

Her şey harikaydı yeni çeri, taht ilahiler ve samazen gösterisi herkesi mest etti. İlahı ve ezğileriniz için ve düğünümüze renk taktığınız için sizlere minnettarın emekleriniz için çok çok teşekkür ederiz.

Muhammed Eren Sünnet Düğünü

Size ve çalışma arkadaşlarınıza çok teşekkür ederiz. Düğünümüz çok güzel oldu. İyi kide sizinle çalışmısız. Başarılarınızın devamını dileriz. Çevreme de sizleri tavsiye edeceğiz.

Fatih & Merve

Bizim için bu geceyi unutulmaz kıldığınız için çok teşekkür ederiz. Her şey harikaydı size ve ekibinize emeklerinizden dolayı kendim ve eşim adına teşekkür ederim.

Musa & Fatma

 

Hüseyin Nazlım (video)

 

Sosyal mecralarımız